Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP Okręg Pomorski Okręg Bydgoski Okręg Poznański Okręg Szamotulski Okręg Leszczyński Okręg Ostrowski Okręg Śląski Okręg Krakowski Okręg Centralny Okręg Zachodniopomorski
plenfrdeitesuk

O kalendarzu na 2021Szanowni przyjaciele z Bractw należących do Zjednoczenia KBS RP!
Mijający rok 2020 przerwał nić życia wielu Braci oraz boleśnie doświadczył naszą organizację. Epidemia stała się dla naszej działalności czasem próby, ze względu na zagrożenia epidemiczne większość zaplanowanych spotkań zostało odwołanych lub przeniesionych.

Ze smutkiem, grożą, niedowierzaniem obserwujemy statystyki dotyczące zachorowań w Polsce i na świecie. Najbliższe miesiące dają nadzieję na poprawę sytuacji, lecz nie na tyle, aby już ogłaszać sztywne terminy spotkań brackich na 2021 rok.
Podsumowując - proponuję, na razie nie przesyłajcie zgłoszeń do „kalendarza imprez Zjednoczenia KBS RP", a jego publikację odłożyć do momentu ograniczenia zagrożeń. Licząc na szybkie wygaśnięcie zagrożenia wirusem Covid-19, wykorzystajmy czas na podnoszenie naszej sprawności jak również podtrzymujmy wzajemne kontakty telefoniczne i wirtualne.

Z brackim pozdrowieniem
Mariusz Wegner
Strzelmistrz ZKBS RP