27.01.2020. Noworoczny Turniej Strzelecki w Witkowie

b_300_225_16777215_0_0_images_20200125_191829.jpgW sobotę 25 stycznia 2020 roku na strzelnicy krytej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego we Wrześni przy ul. Wojska Polskiego odbył się Noworoczny Turniej Strzelecki zorganizowany i przeprowadzony przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Witkowie.

Swoją obecnością zaszczycili nas goście z Gniezna, Witkowa, Wrześni oraz Swarzędza. W miłej i sportowej atmosferze goście jak i bracia kurkowi walczyli o jak najlepsze wyniki w sześciu konkurencjach.Szczególne gratulacje należą się młodzieży, która po raz pierwszy z nami strzelała odnosząc sukcesy. Tarczę Noworoczną KBS Witkowo zdobył Hubert Hapoński, drugie miejsce miał Brat Zdzisław Kaczmarek, a trzecie Brat Janusz Wąsowski.
Tarczę sponsorowaną przez Grażynę i Piotra Matuszak zdobył Brat Witold Wiśniewski, drugie miejsce miał Hubert Hapoński. O trzecim miejscu decydował tak zwany złoty strzał. Brat Jerzy Nowak i Brat Zdzisław Kaczmarek uzyskali ten sam wynik. Ostatecznie lepszy okazał się Zdzisław Kaczmarek.
Tarczę sponsorowaną przez Brata Przemysława Dziemidowicza zdobył Brat Andrzej Malik, drugie miejsce miał Brat Jerzy Nowak, a trzecie Brat Witold Wiśniewski.
Tarczę ufundowaną przez ks. Brata Juliana Wawrzyniaka wywalczył Przemysław Lachowicz, drugie miejsce zdobył Brat Jerzy Nowak, a trzecie Kadet KBS Witkowo Miriana Janicka.
Do Tarczy Losowej Najlepszy okazał się Brat Zdzisław Kaczmarek uzyskując 30 punktów, drugie miejsce zdobyła Kadet KBS Witkowo Zuzanna Łyskawińska 28
punktami, a trzecie miejsce miał Brat Paweł Lisiak uzyskując 25 punktów.
Na koniec zawodów odbyło się strzelanie do kura, które wygrał Brat Andrzej Malik, drugie miejsce uzyskał Przemysław Lachowicz, a trzecie Brat Zdzisław Kaczmarek.
Zapraszamy do galerii:
http://bractwokurkowe.witkowo.pl/galeria/category/112-strzelanie-noworoczne-kbs-witkowo 

Sekretarz KBS Witkowo
Andrzej Malik